Drone Çekimi

Drone Çekimi

Drone Çekimi Nedir?

Drone’ların da ruhu vardır, işte bu noktada sizde ruhunuzu koyarak yükselirseniz göklerden farklı bir bakışa erişip doğru anları kaydedebilirsiniz. İşletmeniz için drone çekimleri ile tanıtım videoları hazırlayalım. Özel anlarınızı drone çekimleri ile unutulmaz hâlde kayıt altına alın.

ALAN BELİRLEME

Çekim alanlarını planlar ve yapılacak hareketleri ölçerek işe başlarız bu sayede yön ve çekim süreci doğru planlanır sonuçları ise sistemli bir başlangıç yaptığımızdan harika bir çekim elde ederiz.

KEŞİF UÇUŞLARI

Keşif uçuşları sayesinde çekim anında uygulanacak stratejimizi ortaya çıkartırız, hiç beklenmedik sorunları önlememize ve doğru görüntüler için iyi açıları belirlememize yardımcı olur.

DRONE ÇEKİMİ

Çekim işlemi için gerekenler hazır olduktan sonra havalanır ve belirlenen alanı iyice tararız planlanan stratejiyi uygulayarak size göklerden şaşıracağınız anlar getiririz.
Sosyal medya hesapları ve web siteleriniz üzerinden havadan çekim alanındaki çalışmalarınız, inşaat çekimi, kurumsal şirket tanıtımları, konut hizmetleri, video ve klip çekimlerinde istediğiniz kalitede sunabilirsiniz. Drone çekimi birçok sektörde kullanılmaktadır. Havadan çekimler insansız hava araçları ile günümüzde uçakların helikopterlerin vb. araçların yaklaşamadığı yakınlıkta ölçekte havadan görüntüleme, görüntü alma imkanı sunmaktadır. Div Yazılım ve Ajans hizmetinde müşterilerine yüksek çözünürlüklü 4K videolar, Full Hd Videolar, fotoğrafları size ekonomik ve en hızlı şekilde sunacaktır. Gerek etkinlik gerekse Tanıtım Filmi kapsamında Drone Çekimi yapılan projelerde, projeye kattığı kalite dolayısıyla artık hemen hemen her çekimde olmazsa olmaz bir çekim yöntemidir. Diğer adıyla Havadan Çekim, projelere prestij katmasının yanı sıra izleyenlere de görsel anlamda bir değer katmaktadır. Şimdiye kadar bir çok Drone Çekimi yaparak bu alanda elimizdeki en iyi görüntüleri videolarımız içerisinde kullanmış ve projelerimize değer katılması sağlanmıştır. Serik bölgesinde Div Yazılım ve Ajans olarak faaliyette olup 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerin isteğine tam bir şekilde cevap verebilme kabiliyetine sahip genç dinamik çalışma arkadaşlarımızla sizleri hizmetindeyiz.

KULLANILAN CİHAZ

DJI MINI 2 ile 4K video çekimi, tasarlaması ve edit’ini yapıyoruz, çekilen geri kalan tüm videoları da size teslim ediyoruz.

İnstagram   –    Facebook

 

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?