Blog

Serik Web Tasarım & Ajans

Web Tasarım Ve Yazılım

Serik Web Tasarım & Ajans

antalya serik web tasarim

Antalya web tasarım

İş yeriniz için, firmanız için yada kendiniz için bir web sitesine mi ihtiyacınız var ?Doğru yerdesiniz, Antalya web tasarım tam olarak aradığınız firma.

Neden mi? Öncelikle sizin ne istediğinizi dinleriz, benzer örneklerini gözden geçiririz, isteğinize yönelik ön araştırmalar yaparız ve işe koyuluruz. Proje aşamasında sürekli sizinle iletişim halinde oluruz ve projeyi isteğinize göre şekillendiririz. Projenin final aşamasında size sunarız. Son kez birlikte gözden geçiririz ve projeyi finalize ederiz.
Peki işimiz burada bitti mi ? Elbette hayır.
Web sitenizin rakiplerinin arasında yükselmesini sağlarız. Arka planda siz farkında olmadan sürekli web sitenizin güncellemelerini takip eder ve çıkan problemlerin çoğunu sizin bile haberiniz olmadan çözeriz. Güncelleme yada değişiklik taleplerinize en kısa sürede cevap verir ve sizinle irtibat halinde kalırız. Şimdi birazda Antalya web tasarım olarak neler yaptığımıza bakalım.

Antalya Serik Web Tasarım

Yaptığımız işler

  • Web tasarım – Web site
  • E-ticaret Siteleri
  • Özel yazılımlar
  • Google My Business ekleme ve yönetimi
  • Reklam ve tanıtım
  • SEO Güçlendirme
  • Sosyal medya danışmanlığı

HEMEN TEKLİF AL

Antalya Web Tasarım – Web Site

Kişisel veya kurumsal web site hizmetimiz ile sizde profesyonel web sitenizi yaptırın ve internetteki yerinizi alın. Günümüzde internet ortamında neredeyse hemen her firmanın bir web sitesi var ve bu siteler onların internetteki kimlikleridir. Sizde Antalya web tasarım olarak sizlere sunduğumuz web tasarım hizmetinden yararlanın ve işinizi sağlam ve bir kere yaptırın. Biz web sitenizi kurarken geliştirile bilir, tamamen dinamik, işlevsel ve müşteri dostu olarak tasarlarız. Olmayan bir web sitesi, arandığında bulunamayan, bulunduğunda da anlaşılamaz bir web sitesinden daha iyidir. 

Web siteniz sandığınızdan daha önemli ve her geçen gün daha da önem kazanıyor. İnsanların bir tık ile ulaşabildikleri ara yüzlerdir. 
İnsanlar sizi rahatça bulabilsin. Antalya web tasarım bunu sağlar.

E- Ticaret Siteleri – Antalya Web Tasarım

Elinizde ürünleriniz var ve bunları internette satmak istiyorsunuz doğru mu ? Evet değişen dünyada bu verdiğiniz en doğru kararlardan birisi.

Her ne kategoride olursa olsun ürünlerinizi internette sergileyin ve satışlarınızı arttırın.

Normal bir esnafsınız veya toptancısınız diyelim. Bizim aracılığımız ile profesyonel ve uygun fiyatlı bir web sitesi yaptırmak istiyorsunuz. Size bu konuda hemen yardımcı oluyoruz.
Öncelikle satacağınız ürün kategorisine göre size uygun bir tema ediniyoruz. Sizin istediğiniz şekilde dizayn ediyoruz ve ürünlerinizi yükleyip satışa sunuyorsunuz. Antalya web tasarım olarak ürünlerinizi rahatlıkla satabilmeniz için gereken bütün altyapıyı sizin için sorunsuz şekilde hazırlıyoruz.

Özel yazılımlar – Antalya Web Tasarım

İhtiyacınıza uygun ve işlerinizi hızlandıracak özel bir yazılıma ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Kurumsal veya kişisel isteklerinize cevap verebilecek özel yazılımları sizler için geliştiriyoruz.

Google My Business ekleme ve yönetimi

İnsanların yoğun olarak kullandığı google haritalarda bir yeriniz olsun.
Bu harita küçümsenemeyecek kadar önemli ve işlerinize %100 oranda faydalı bir uygulamadır. İşletmenizi google haritalara ekleyelim ve kısa zamanda rakiplerinizin arasında yerinizi alın. Bu uygulama normal web sitesi gibi sürekli güncelleme ve ilgi ister. Sizin yerinize bu işi biz başarılı şekilde yürütelim.

Reklam ve tanıtım

Firmanızı internette tanıtmak ve insanlara ulaşmak işlerinize doğrudan etki edebilen bir yöntemdir. Günümüzde neredeyse TV reklamları kadar önemli hale gelen internet reklamcılığında sizlere yardımcı oluyoruz.
Firmanızı doğru platformlarda doğru müşteriler ile buluşturuyoruz.

SEO Güçlendirme – Antalya Web Tasarım

Var olan bir web siteniz var ve bir türlü üst sıralara çıkmıyor mu ? O zaman SEO ile ilgili ciddi problemleriniz var demektir. Web sitenizi herhangi birine yada bir firmaya yaptırmış olmanız önemli değil. Biz size bu konuda da yardımcı oluyoruz, müşterilerinizle buluşmayan sitenizi elden geçirip aratıldığında rakiplerinizin arasında yer almanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya danışmanlığı

Kişisel veya kurumsal sosyal medya hesaplarınız var ama bunlara ayıracak zamanınız yok mu ? Haklı olarak kendinize daha çok zaman ayırmak için sizin yerinize sosyal medya hesaplarınızı biz yönetelim. Gündeme özgü içerikler üretelim ve tanıtımlarınızı yapalım. İnsanlarla iletişiminizi aksatmayın.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti

Bizimle çalıştığınızda hizmetimiz ne olursa olsun önceliğimiz sizi memnun etmektir. Doğru bir seçim yapın ve sitenizi bir kere yaptırın. Sürekli kafanızda takıntı haline gelmeden ve farklı farklı kişilere içinize sinmeyen ve beğenmediğiniz şeyler için boşa para ödemeyin

Yaptığımız bazı işler

Web siteleri

Antalya Baskın Nakliyat, Adıyaman Subaşı Çiğköfte, Antser Taşımacılık

E-Ticaret Siteleri

Kozsuar, AS7 market, Abayshoes

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?